Arbeitsplätze

KIEROWCA KATEGORIA C+E

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie i bezpośrednia obsługa kontrahenta na rynku francuskim;
  • tworzenie bazy klientów;
  • kreowanie ofert handlowych i ich koordynowanie;
  • promowanie i sprzedaż usług oferowanych przez firmę;
  • prowadzenie doradztwa technicznego;
  • wprowadzanie, weryfikacja i nadzór zleceń w systemie;
  • kontrola płatności obsługiwanych kontrahentów;
  • opieka posprzedażowa nad klientem;
  • wykonywanie powierzonych zadań;
  • realizacja planów sprzedaży;
  • rzetelność w wykonywanych czynnościach;
  • przygotowywanie uzgodnionych raportów dla przełożonego;
  • ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.

WYMAGANIA I KOMPETENCJE:

  • język francuski w stopniu biegłym w mowie i w piśmie;
  • doświadczenie w sprzedaży (minimum 3 miesiące na podobnym stanowisku w ostatnich 2 latach), mile widziane w branży poligraficznej
  • wykształcenie minimum średnie;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • dobra organizacja czasu pracy, orientacja na cele;
  • zdolność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • sumienność;
  • dyspozycyjność;
  • szybkie przyswajanie niezbędnych informacji.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz z młodym, zorientowanym na sukces zespołem;
  • bardzo wysokie zarobki prowizyjne;
  • sprzęt niezbędny do pracy;
  • cykl szkoleń;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: biuro@transpol.pl, tytuł e-maila powinien zawierać NAZWĘ STANOWISKA. Można także złożyć swoją aplikację za pośrednictwem naszej strony (złóż aplikację)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Den Lebenslauf hochladen