Oferty pracy:

KIEROWCA KATEGORIA C+E PL-GB-PL OD ZARAZ

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego w transporcie międzynarodowym rzeczy w relacji PL-GB-PL;
  • odpowiednie mocowanie ładunku;
  • dbałość o stan techniczny powierzonego środka transportu (płyny eksploatacyjne, ciśnienie powietrza w ogumieniu etc.) oraz czystość pojazdu;

WYMAGANIA I KOMPETENCJE:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym rzeczy (nie jest to warunek konieczny);
  • aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów o DMC pow. 12 t. (kurs na przewóz rzeczy lub zaświadczenie o ukończeniu kursu okresowego),
  • aktualne badania uprawniające do wystawienia świadectwa kwalifikacji lub zawodowe prawo jazdy,
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
  • przynajmniej roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym rzeczy.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz z młodym,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę na trasach międzynarodowych w relacjach PL-GB-PL,
  • pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia w stabilnym finansowo przedsiębiorstwie, podstawa + ilość przejechanych kilometrów,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia oraz innych świadczeń pracowniczych,
  • międzynarodowe ubezpieczenie kierowcy ważne we wszystkich krajach UE,
  • nowoczesne ciężarówki marki VOLVO z naczepami kurtynowymi KRONE oraz KOGEL.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: biuro@transpol.pl, tytuł e-maila powinien zawierać NAZWĘ STANOWISKA. Można także złożyć swoją aplikację za pośrednictwem naszej strony (złóż aplikację)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Załącz CV

Załącz list motywacyjny

Er ist vor allem für pflanzen wichtig, weil er wasser speichert und filtert.